Kadromuz

KADROMUZ

Daha fazla gülüşe dokunabilmek için
Estetik A Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
çatısı altında uzman ve tecrübeli kadromuz ile
hizmet vermekteyiz.

DR. DT. MÜMİN KIRCALI

DİŞ HEKİMİ

Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ndeki eğitimini başarıyla tamaladıktan sonra aynı üniversitenin Ortodonti Anabilim Dalı'nda "Mini-vida Destekli Pendulum Apareyi ile Yapılar Üzerindeki Etkilerin İncelenmesi" adlı doktora tezi ile ortodonti uzmanı unvanını almaya hak kazanmıştır. Ortodontik tedavi yaklaşımlarından Sınıf III ortodontik vakaların cerrahi ve cerrahi olmayan yaklaşımlarla tedavisi, şeffaf plak tedavisi (telsiz tedavi) ve ortognatik cerrahi (cerrahi ortodonti) üzerine yoğunlaşmıştır.

"Recent Advanes in Orthodontic Treatment Mechanics" by Dr. John Bennett,

"Innovations and Clinical Experiences in Ortodontics" by Dr. Frederick Bergstand,

"Orthodontic Treatment Machanics and the Pre-adjusted Appliance" by Dr. Richard P. McLaughlin,

"Orthodontics Treatment Using Clear Aligner Course" by Kenji Ojima,

"Non-surgical Treatment for Surgical Malocclusions" by Dr. Chris Chang

katıldığı seminerler ve sempozyumlar arasında yer almaktadır.

Özlüce Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı üzerinde yer alan Estetika A Ağız ve Diş Sağlığı Polikniğinin kurucusudur. Kendisi ve alanında uzman ekibi ile ağız ve diş sağlığı konusunda her türlü hizmeti sunmaktadır.


Dt. BESTAMI COŞKUN

DİŞ HEKİMİ

03.12.1992 Hatay-Dörtyol doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Hatay’da tamamladıktan sonra 2015 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden başarı ile mezun olmuştur.

Meslek hayatına Karaman’da Özel Teknoloji Diş Polikliniği’nde başlamış olup 5 yıl süreyle görev yaptıktan sonra eşinin tayini sebebiyle şu an meslek hayatına Estetik A Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde devam etmekte olup Estetik Diş Hekimliği uygulamaları, endodontik ( kök-kanal tedavisi) tedaviler, implant üstü uygulamalar ve kaplamalar alanında hizmet vermektedir.

Evlidir.

Diş Hekimliği alanında her türlü ağız ve diş tedavisi uygulamasını başarıyla gerçekleştirirken özellikle de kök- kanal tedavisi ( endodontik tedaviler), Estetik Diş Hekimliği uygulamaları, Protez(CAD/CAM ile protetik restorasyon), zirkonyum, laminate porselen, tam porselen kaplamalar, dijital gülüş tasarımı, diş beyazlatma( bleaching) ve bonding uygulamaları üzerine yoğunlaşmıştır.
Dt. ANIL ARABACI

DİŞ HEKİMİ

19.02.1997 Bursa-Osmangazi doğumludur. Bursa Erkek Lisesi’ni 2015 yılında bitirdikten sonra aynı yıl Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne girmeye hak kazanmıştır. Buradaki 5 yıllık eğitimini fakülte 3.sü olarak dereceyle bitirmiştir.

Meslek hayatına Nisan 2021’den beri Estetik A Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde devam etmektedir. İlgi alanları arasında müzik yapmak, teknolojiyle ilgilenmek, sinemayı takip etmek yer almaktadır. 8 yıldır amatör olarak gitar çalmaktadır.

Bekardır.

Diş hekimliği alanında özellikle estetik diş hekimliği uygulamalarına odaklanmıştır. Estetik restoratif işlemler, kompozit/porselen laminate(yaprak porselen) restorasyonlar, dijital gülüş tasarımı, tam seramik restorasyonlar, zirkonyum kaplama, implant ve implant üstü protezler, bilgisayar destekli protetik restorasyonlar (CAD-CAM), sabit ve hareketli protezler, diş beyazlatma(bleaching), kök kanal tedavisi yoğun olarak yaptığı tedaviler arasındadır.
NEBAHAT ELMAÇ

DENTAL ASİSTAN

1980 yılında Tokat Erbaa'da dünyaya gelmiştir. Daha önce profesyonel fotoğrafçılık yapmış olan dental asistanımız meslek hayatına Estetik A Ağız ve Diş Sağlığı Polikniğinde başlamıştırç YÜksek iletişim becerisi, güçlü insan ilişkileri ve takım çalışmasına olan yatkınlığı ile kısa sürede ekibimizin önemli bir parçası haline gelmiştir.

-Bir Diş Hekimi ile Çalışmak

-Diş ve Ağız Anaomisi

-Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon

-4 Elli Diş Hekimi ve Ergonomi

konulu sertifikaları bulunmaktadır.
Sevgül KIRCALI

KLİNİK KOORDİNATÖR

06.09.1987 yılında Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra 2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültür Edebiyat Bölümü’nden başarıyla mezun olmuştur. Üniversite öğrenimi sırasında aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Ön Lisans Eğitimini de tamamlamıştır.

Üniversite eğitimi sırasında aldığı Pedagojik Formasyonun sağladığı bilgi birikimi, yüksek iletişim becerisi, güçlü insan ilişkileri ve gelişmiş problem çözme becerisi ile kliniğimizde personel yönetimi, hastalar ile koordinasyon ve kinikteki tüm süreçlerin takibi konusunda Estetik A Ağız ve Diş Sağlığı Polikliği’ninde görev yapmaktadır.
>